CostaRicaInstantBooking.com - Zaregistrujte sa, aby ste získali viac okamžitých rezervácií pre váš hotel. Zistite, ako vám môžu naše služby pomôcť s riadením zásob, rezervnými mechanizmami, marketingom sociálnych médií a expozíciou vo vyhľadávačoch.

Zaregistrujte svoj majetok CostaRicaInstantBooking.com. Je to úplne zadarmo! Naše služby sú perfektne vhodné pre hotely, hostely, penzióny, bungalovy alebo súkromné apartmány. Zaregistrujte sa a ihneď začnite získavať online rezervácie. Či je vaša nehnuteľnosť veľká alebo malá, sledujte, ako sa zvýšila vaša expozícia online, ako nikdy predtým.

Pracujte s nami, prihláste sa, zaregistrujte svoj hotel, vybavte svoj majetok a vybavte svoj hotel

Bez ohľadu na to, ako merať zisky, Instant World Booking môže výrazne zvýšiť návratnosť investícií (ROI). Tu je postup: Instant World Booking účtuje len 8% províziu za on-line rezervácie, čo je najnižšie dostupné v priemysle. Pravdepodobne už viete, že väčšina online služieb účtuje minimálne 12% -30%. Takže aj keď používate viacero online cestovných kancelárií (OTA), ziskové rozpätie sa zvyšuje pri každej rezervácii, ktorú dostanete CostaRicaInstantBooking.com.

Začať

Správne vykonaná marketingová stratégia môže zvýšiť zisk Vášho hotela o maximálne 20% za jeden rok. Online nástroje, ktoré potrebujete, zahŕňajú správne riadenie zásob, sociálne médiá, rastúcu "kumulatívnu" expozíciu vo vyhľadávačoch a zníženie nákladov na províziu online. Prečítajte si hlavné dôvody, prečo vám bezplatný záznam v sieti Instant World Booking začal dosahovať tieto ciele:

Uč sa viac


Naše služby

Online rezervácie

Získajte viac výhrad z našej globálnej marketingovej siete. Zvýšte ziskové marže pomocou našej nízkej sadzby provízie vo výške 8%. Porovnaj s väčšinou iných stránok rezervácie, ktoré účtujú najmenej 12% -30%.

Rezervačný motor

Lepší rezervačný engine prispôsobený vašim webovým stránkam. Zodpovedný web dizajn s technológiou IWBmob. Získajte viac informácií o našej záruke "najlepších ekonomík" a zobrazte ukážky.

Správa kanálov

Aktualizujte svoju dostupnosť a sadzby na jednom mieste a zároveň zosynchronizujte všetky svoje rezervácie. Spojte sa s desiatkami najdôležitejších rezervačných miest.

Video marketing pre hotely

Video zvyšuje angažovanosť zákazníkov a môže viesť k 50% nárastu rastu tržieb. Môže tiež zvýšiť rezervácie o 80% z webových stránok hotela. Vyrábame cenovo dostupné videá svojho hotela.

Partnerské programy Hotelový marketing

Partnerský program

Zarobte peniaze na svojich webových stránkach. Zapojte sa do jedného z našich partnerských programov a speňažte si návštevnosť vašich webových stránok. Pozrite sa na naše demá, a začnite už za 10 minút.

Hotelové reťazce (Skupiny)

Pre hotelové reťazce a skupiny hotelov ponúka IWB vlastné riešenia rezervácie. Reťazový účet vám umožňuje spravovať všetky svoje vlastnosti len s jedným účtom.

Odkaz na nás

Zarobte peniaze s jednoduchými affiliate linkami. K dispozícii pre každého, kto má webové stránky alebo účet sociálnych médií, použite naše automatizované prepojenia na získavanie provízií v súvislosti s odporúčaniami.